Hillwood kontynuuje ekspansję na rynku logistycznym. Nieopodal Konina powstaną nowe magazyny

2022-01-25
Hillwood kontynuuje ekspansję na rynku logistycznym. Nieopodal Konina powstaną nowe magazyny

Hillwood odpowiada na zapotrzebowanie rynku i konsekwentnie realizuje plany budowy nowoczesnego obiektu oferującego magazyny oraz obiekty o charakterze logistyczno - przemysłowym. Projekt nosi nazwę Industrial Park Poland i zajmie aż 137 ha terenów zlokalizowanych nieopodal Konina – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesne magazyny dopasowane do indywidualnych preferencji

Inwestycja imponuje swoim rozmachem, gdyż zakłada powstanie magazynów o łącznej powierzchni przekraczającej 600 000 m2. Część z nich będzie posiadała tradycyjny, uniwersalny charakter. Inne natomiast zostaną wybudowane w formule build-to-suit oraz build-to-own, po to, by maksymalnie dostosować je do indywidualnych potrzeb konkretnych klientów. Nie bez znaczenia jest umiejscowienie kompleksu. Po pierwsze, centralne położenie i dostęp do terminalu kolejowego oraz autostrady A2 przełoży się na płynny transport i umożliwi usprawnienie wielu procesów logistycznych. Po drugie, jest to obszar na którym nie brakuje potencjalnych pracowników dysponujących stosownymi kompetencjami i kwalifikacjami. Hillwood, znany ze swoich działań proekologicznych, planuje również budowę farmy fotowoltaicznej zajmującej się produkcją energii na potrzeby Industrial Park Poland.
JARTOM prezentuje wszystkie wolne magazyny Hillwood.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU