Hillwood inwestuje w Zgierzu. Wybuduje tam nowoczesne centrum logistyczne

2022-03-17
Hillwood inwestuje w Zgierzu. Wybuduje tam nowoczesne centrum logistyczne

Hillwood kontynuuje strategię powiększania swojego portfolio złożonego z nieruchomości wysokiej klasy i rozpoczyna budowę kolejnego centrum logistycznego położonego w centralnej części Polski. Obiekt powstanie w Zgierzu i będzie w pełni dostosowany do wymagań najemców – informuje JARTOM Real Estate.

Wysokiej klasy powierzchnia magazynowa w znakomitej lokalizacji

Projekt, który otrzymał nazwę Hillwood Zgierz zapewni około 58 000 m2 nowoczesnych powierzchni magazynowych i biurowych. Przewidziano również możliwość wydzielenia zaplecza socjalnego, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i ułatwi personelowi wykonywanie zawodowych obowiązków. Wysokość budynku wyniesie 12 metrów i będzie on posiadał zwiększoną nośność posadzki oraz podwyższony poziom odporności ogniowej. Rozwiązania te zagwarantują stosowne bezpieczeństwo najemcom, a wszystko wskazuje na to, że tych nie zabraknie. Pierwsza z umów została już podpisana i na jej mocy 17 000 m2 zyskała firma 3LP SA – operator logistyczny, który nie kryje, że jednym z decydujących czynników była doskonała lokalizacja oferowana przez Hillwood Zgierz. Zgodnie z przyjętym harmonogramem szacuje się, że nieruchomość zostanie oddana do użytku jeszcze w tym roku.  

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU