Hillwood i Polski Holding Nieruchomości łączą siły, by wybudować park logistyczny

Hillwood oraz Polski Holding Nieruchomości przygotowują się do połączenia sił i utworzenia spółki typu SPV. Wszystko po to, by móc wybudować park logistyczny w Zgorzelcu, którego niekwestionowanym atutem będzie lokalizacja nieopodal granicy polsko-niemieckiej – informuje JARTOM Real Estate.

Park logistyczny kolejnym wspólnym projektem Hillwood i PHN

Wiadomo już, że obiekt będzie posiadał imponującą powierzchnię, która wyniesie około 220 000 m2. Zaoferuje nowoczesne magazyny i biura tuż przy zjeździe z autostrady A4. Tak dogodne położenie pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i optymalizację transportu. Nieruchomość zostanie dopasowana do potrzeb i wymagań przyszłych najemców. Zainteresowanych z pewnością nie zabraknie, gdyż Hillwood to jeden z wiodących deweloperów działających na międzynarodowym rynku. Co ciekawe, wspomniana inwestycja nie jest pierwszym projektem, który realizuje wraz z Polskim Holdingiem Nieruchomości. Wspólnie te dwa podmioty wybudowały już magazyny w Parzniewie oraz Świebodzinie. Hale na wynajem Hillwood oferuje JARTOM.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane