Hillwood buduje nowe centrum logistyczne w Łodzi

W Łodzi powstanie nowe centrum logistyczne Hillwood oferujące aż 100 tys. mkw nowoczesnej powierzchni na wynajem. - informuje JARTOM Real Estate

Nowoczesny obiekt logistyczno-magazynowy

Nowy obiekt Hillwood powstanie w Łodzi, w południowej części miasta, przy drodze krajowej nr 14. Obiekt będzie przyciągał nie tylko rozmiarem i wysoką jakością, ale również atrakcyjną lokalizacją.

Obecnie magazyny w Łodzi cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony nabywców. Miasto to znajduje się w centralnej Polsce, na skrzyżowaniu autostrad A1 i A2, umożliwiających sprawną logistykę na terenie całego kraju. To doskonały punkt przeładunkowy, w którym powstają sortownie najpopularniejszych firm kurierskich oraz magazyny dla sektora e-commerce. Nowe centrum logistyczne Hillwood w Łodzi oddane zostanie do użytku w trzecim kwartale przyszłego roku.
JARTOM prezentuje wszystkie wolne magazyny Hillwood.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane