Hillwood Poznań-Czempiń: nowoczesne centrum magazynowe na mapie Polski

Nowe centrum logistyczne Hillwood Poznań-Czempiń, które zostanie wybudowane na sprzedanym w marcu 2023 r. terenie inwestycyjnym w Głuchowie, będzie imponującym obiektem o powierzchni magazynowej wynoszącej aż 107 tys. mkw. - informuje JARTOM Real Estate

Nowe centrum logistyczne na mapie Polski

W marcu tego roku sprzedano duży teren inwestycyjny w Głuchowie. Teraz zapowiedziano, że na tym terenie wybudowane zostanie nowe centrum produkcyjno-logistyczne. Wiadomo już, że docelowym inwestorem będzie firma Hillwood, czyli renomowany deweloper i inwestor na rynku hal magazynowych i przemysłowych. Znamy już niektóre szczegółowe informacje na temat tego nowego centrum logistycznego, które nosić będzie nazwę Hillwood Poznań-Czempiń. Obiekt ten oferować będzie imponujące 107 tys. mkw powierzchni magazynowej. Obiekt z pewnością przyciągnie najemców nie tylko wysoką jakością, ale także dogodną lokalizacją, gdyż będzie on zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie drogi ekspresowej S5. Lokalizacja ta sprawia, że nowe centrum magazynowe jest doskonale skomunikowane z innymi dużymi ośrodkami logistycznymi w Polsce i Europie.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane