Hilltech Truck inwestuje w budowę fabryki w Pile

Już niedługo w Pile zostanie wybudowana fabryka, w której powstawać będą samochody specjalne polskiej marki Gralion. Inwestorem jest Hilltech Truck, a plany rozwoju obiektu są naprawdę imponujące, gdyż według założeń marki już za niespełna cztery lata zakład ma produkować około 1500 podwozi rocznie – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa zakładu kluczowa dla gospodarki w regionie

Wozy wyjeżdżające z fabryki w Pile będą przeznaczone przede wszystkim dla służb mundurowych, ale znajdą też zastosowanie w branżach cywilnych. Rozwój placówki podzielono na kilka etapów. Pierwszy z nich to skoncentrowanie się na przygotowaniu infrastruktury niezbędnej do montażu części oraz pojazdów. Pięć kolejnych lat upłynie pod znakiem regularnego zwiększania produkcji, aż fabryka osiągnie zakładane moce wytwórcze. Docelowo zatrudnienie znajdzie w niej około 300 osób, co będzie stanowiło spory impuls dla lokalnej gospodarki i rynku pracy. Zakład powstanie na terenie Kostrzyńsko – Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Taka lokalizacja pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane