HiProMine wybuduje pierwszą w Europie fabrykę pasz produkowanych z owadów

Plany związane z powstaniem fabryki pasz wytwarzanych z owadów, która należeć będzie do HiProMine nabierają tempa. Spółka oficjalnie powiadomiła o nawiązaniu współpracy z firmą Atlas Ward Polska, która będzie odpowiedzialna za budowę obiektu, który stanie się  pierwszą taką inwestycją w Europie, a drugą na świecie – informuje JARTOM Real Estate. 

Jest już znana lokalizacja zakładu produkcyjnego

Fabryka zostanie wzniesiona w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Oznacza to, że będzie w pełni dopasowana do potrzeb przedsiębiorstwa, a jej wysoka funkcjonalność pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Oprócz samej nieruchomości projekt zakłada również wyposażenie jej w potrzebną do pracy infrastrukturę techniczną i wszelkie urządzenia niezbędne do rozpoczęcia działalności. Na lokalizację wybrano już Karkoszów – miejscowość położoną w gminie Krzeszyce. Warto podkreślić, że pasze wytwarzane z biomasy pozyskiwanej z owadów to wciąż produkty innowacyjne. Kiedy ruszą prace budowlane? Najprawdopodobniej w ciągu najbliższych sześciu miesięcy, po tym jak wykonawca otrzyma od HiProMine informację o konieczności rozpoczęcia robót.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.  JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane