HiProMine wybuduje największą wylęgarnię w Europie i nie tylko. Nad czym jeszcze pracuje spółka?

HiProMine przygotowuje się do budowy fabryki oraz wylęgarni, która będzie największym tego rodzaju obiektem w całej Europie. Całość nabiera tempa, gdyż intensywnie rozwijająca się spółka nabyła już grunty pod realizację inwestycji, które znajdują się w Karkoszowie oraz otrzymała dofinansowanie od Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa zakładu produkcyjnego i wylęgarni sposobem na zwiększenie mocy wytwórczych

Aktualnie pozyskano już pozwolenie na budowę i wszelkie niezbędne decyzje środowiskowe, przygotowano także przetarg, który pozwoli na wyłonienie głównego wykonawcy. Prace nad powstaniem wylęgarni już ruszyły i zgodnie z przyjętym harmonogramem powinny dobiec końca jeszcze w tym roku. Szacuje się, że oddanie jej do użytku zaowocuje pięćdziesięciokrotnym wzrostem możliwości wytwórczych. Gdy dodamy do tego nową fabrykę, możemy być pewni, że usprawnionych zostanie wiele procesów logistycznych. HiProMine to firma o innowacyjnej działalności, która zajmuje się sprzedażą nawozów ekologicznych, mięsa owadziego oraz alternatywnych materiałów paszowych takich jak olej czy białko. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.  JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane