Hermes Fulfilment wybuduje swój pierwszy w Polsce hub logistyczny. Gdzie on powstanie?

2022-05-31
Hermes Fulfilment wybuduje swój pierwszy w Polsce hub logistyczny. Gdzie on powstanie?

W gminie Iłowa powstanie pierwszy hub logistyczny firmy Hermes Fulfilment. Będzie to imponujących rozmiarów obiekt, w którym zatrudnienia znajdzie aż 1900 nowych pracowników. - informuje JARTOM Real Estat

Nowoczesny hub logistyczny

Plany inwestycyjne Hermes Fulfilment zakładają budowę imponujących rozmiarów centrum logistycznego, które będzie pierwszym tego typu obiektem firmy w Polsce. Co więcej, będzie to jeden z największych i najnowocześniejszych hubów grupy Hermes w Europie. Jego powierzchnia wyniesie aż 150 tys. mkw., a do jego obsłużenia niezbędnych będzie 1900 pracowników. Centrum będzie dedykowane głównie obsłudze zamówień dla firm e-commerce Grupy OTTO działających w branży handlu detalicznego oraz obsłudze usług o wartości dodanej (VAS). Towary, jakie będą magazynowane i dystrybuowane w hubie w Iłowej to głównie odzież, tekstylia, biżuteria, zabawki i drobny sprzęt AGD. Hermes Fulfilment zdecydował się na wybór naszego kraju jako miejsca realizacji tej dużej inwestycje ze względu na ogromny potencjał gospodarczy naszego kraju, a także chłonny rynek pracy. Ponadto Iłowa, w której wybudowany zostanie hub, jest dobrze skomunikowana, a bliska odległość Niemiec umożliwi sprawną dystrybucję towarów na tamtejszy rynek. To właśnie w Niemczech branża e-commerce rośnie najszybciej w ostatnich latach, a popyt na duże, zautomatyzowane huby jest ogromny. Zachodnia część Polski jest więc idealną lokalizacją do budowy tego typu obiektów. Perspektywy te dają dużą nadzieję na dalszy, dynamiczny rozwój branży logistycznej w naszym kraju.

Informacje o JARTOM Real Estate

Witamy na stronie JARTOM Real Estate. Nasi specjalistyczni doradcy ds. powierzchni magazynowych wesprą Cię w Twoich planach biznesowych w zakresie doboru powierzchni magazynowej lub produkcyjnej. Centra logistyczne, samodzielne obiekty, najem, zakup, budowa to wszystko oferujemy w jednym miejscu. Wdrożymy strategię przygotowaną specjalnie dla Ciebie.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU