Herbolario Industries planuje budowę zakładu produkcyjnego w Polsce

2021-09-17
Herbolario Industries planuje budowę zakładu produkcyjnego w Polsce

Włoskie przedsiębiorstwo Herbolario Industries intensywnie przygotowuje się do wybudowania w Polsce zakładu produkcyjnego. Na lokalizację inwestycji wybrano województwo świętokrzyskie, a przedsiębiorcy zwrócili się już do Zarządu Województwa z prośbą o wskazanie działek pod budowę – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa fabryki impulsem dla lokalnej gospodarki

Przedsięwzięcie miałoby obejmować nie tylko powstanie fabryki ale również przygotowanie terenów służących do uprawy roślin. To z nich, przy pomocy uruchomionych w obiekcie linii produkcyjnych, pozyskiwane byłyby substancje aktywne wykorzystywane w przemyśle kosmetycznym i spożywczym. Znacząco usprawniłoby to wiele procesów logistycznych. W planach firmy znajduje się wejście w posiadanie działki. Przedstawiciele lokalnych władz zaprezentowali Włochom grunty w Morawicy oraz Pińczowie. Warto podkreślić, że budowa zakładu byłaby nie tylko szansą dla tamtejszej gospodarki ale również cenną okazją do współpracy z kieleckim Uniwersytetem Jana Kochanowskiego w ramach działalności badawczo – rozwojowej. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU