Herbapol otwiera nowy magazyn w Fajsławicach

2023-03-14
Herbapol otwiera nowy magazyn w Fajsławicach

Herbapol rozbudowuje zakład w Fajsławicach o kolejną halę magazynowo-produkcyjną. Wyposażona zostanie ona w najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu przetwórstwa i sortowania ziół i herbat. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja producenta herbat i przypraw

Herbapol rozwija działalność i otwiera nowy magazyn w Fajsławicach. To nowoczesny obiekt za 5 mln zł, który pomieści aż 1800 miejsc paletowych wysokiego składowania. Należy zaznaczyć, że od lat 80 ubiegłego wieku w Fajsławicach działa fabryka Herbapol specjalizująca się będzie w skupie i przetwórstwie surowców zielarskich, takich jak tymianek, melisa, czy szałwia. Wzrost mocy produkcyjnych w zakładzie skłonił firmę do nowej inwestycji i budowy kolejnej hali. Tym samym Herbapol znacznie zwiększył zaplecze magazynowe. Jest to szczególnie istotne ze względu na rozwiniętą współpracę firmy z lokalnymi plantatorami. Dzięki posiadaniu dużej powierzchni magazynowej w Fajsławicach Herbapol nie musi transportować surowca do innych oddziałów. To na miejscu odbywa się sortowanie i wstępne przetwórstwo ziół. Nowy magazyn Herbapol w Fajsławicach to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w kraju. Zainstalowano tam m.in. ultra dokładny sorter optyczny do ziół i herbat. Dzięki niemu z surowca usuwane są zanieczyszczenia i pyły.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU