Henmar rozbudowuje zakład w Koźminie Wielkopolskim

Producent wysokiej jakości kabin do wózków widłowych, ładowarek oraz innych pojazdów planuje nową inwestycję w Koźminie Wielkopolskim. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowej hali na terenie zakładu

Henmar to polska firma działająca od 1986 roku zajmująca się głównie produkcją kabin do wózków widłowych, ładowarek oraz innych pojazdów. Kabiny wytwarzane przez Henmar trafiają na rynki całej Europy i nie tylko. Aby produkować tak szeroki asortyment, niezbędne jest odpowiednie zaplecze konstrukcyjno-technologiczne. Główny zakład produkcyjny firmy znajduje się w Koźminie Wielkopolskim. To właśnie tam działa park maszynowy, wyposażony w obrabiarki konwencjonalne i CNC, lakiernię proszkową, wycinarkę laserową i prasy krawędziowe. Teraz producent zdecydował o rozbudowie zakładu o kolejną halę produkcyjno-magazynową wraz z częścią biurowo-socjalną. Inwestycja ta ma na celu wdrożenie w firmie Henmar nowej technologii wytwarzania elementów kabin pojazdów specjalistycznych.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate otrzymasz pełen pakiet usług na zamówienie, w zakresie najmu, zakupu lub budowy hal. W szczególności specjalizujemy się w halach magazynowych i produkcyjnych. Tu czekają na Ciebie potencjalne oszczędności, które uzyskasz dzięki naszemu doświadczeniu i naszym relacjom w świecie magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane