Henkel ukończył inwestycję w Raciborzu wartą blisko cztery miliony euro

2021-11-23
Henkel ukończył inwestycję w Raciborzu wartą blisko cztery miliony euro

Zakończył się ostatni etap modernizacji zakładu produkcyjnego detergentów i środków piorących Henkel w Raciborzu. Fabryka została rozbudowana i wyposażona w nowe linie produkcyjne, które będą wytwarzać nowy asortyment marki. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa fabryki detergentów Henkel

To nie pierwsza inwestycja w fabrykę w Raciborzu w przeciągu ostatnich lat. Zakład jest sukcesywnie rozbudowywany oraz modernizowany, tak by jak najlepiej spełniał swoje funkcje i osiągał wysoką efektywność produkcji. W 2018 roku Henkel zainwestował 100 milionów złotych w budowę nowoczesnej, spełniającej najwyższe standardy środowiskowe hali produkcyjnej z linią do produkcji żeli do prania oraz w ultrawydajną halę magazynową. Inwestycje zostały zrealizowane zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa i spełniają wszelkie wymagania ekologicznej certyfikacji LEED. Nowa inwestycja w raciborski zakład właśnie się zakończyła i kosztowała Henkel aż 4 miliony euro. Rozbudowa miała na celu wyposażenie fabryki w nowoczesne linie produkcyjne, na których produkowany będzie nowy asortyment, czyli płyny do płukania tkanin Silan i E oraz płyny do prania specjalistycznego Perwoll. Modernizacja zakładu wzmacnia jego rangę oraz strategiczne znaczenie na tle innych europejskich fabryk firmy.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU