Hellmann Polska otwiera nowy oddział w Toruniu

2022-12-15
Hellmann Polska otwiera nowy oddział w Toruniu

Hellmann Polska rozwija swoją sieć logistyczną i otwiera nowy oddział w Toruniu. Inwestycja ta związana jest ze zwiększającą się liczbą klientów firmy. - informuje JARTOM Real Estate

Nowy magazyn wyposażony w 12 doków

Długoterminowy plan rozwoju Hellmann Polska zakłada rozwój własnej sieci drobnicowej Hellmann w Polsce. Ostatnio spółce udało się otworzyć nowy oddział w Toruniu, który w październiku rozpoczął działalność operacyjną. Nowy magazyn znajduje się w Pannatoni Park II, zlokalizowanym tuż obok węzła autostrady A1 w Lubiczu. Powierzchnia hali zajmowanej przez Hellmann wynosi 2,6 tys. mkw, z czego 200 mkw przeznaczone jest na cele biurowe. Pozostała powierzenia przeznaczona jest na cele magazynowe wspierane przez 12 doków przeładunkowych. Nowo otwarty magazyn będzie w stanie zrealizować przewóz około 10 tys. palet dziennie.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to zespół doradców rozumiejący Twoje różne potrzeby biznesowe w zakresie doboru magazynu lub hali produkcyjnej. Oferujemy pełen pakiet usług w jednym miejscu. A wszystko nakierowane na to abyś zmienił magazyn na lepszy, halę na bardziej efektywną i tańszą.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU