Heilind Electronics Europe wynajmuje magazyn i biuro w Hillwood Mysłowice

2022-07-13
Heilind Electronics Europe wynajmuje magazyn i biuro w Hillwood Mysłowice

Firma Heilind Electronics Europe podpisała umowę najmu na mocy której otrzymała do dyspozycji sięgającą około 4 000 m2 powierzchnię o charakterze magazynowo – biurowym, która znajduje się w parku Hillwood Mysłowice. Pozwoli ona marce na usprawnienie wielu procesów logistycznych i optymalizację prowadzonej działalności – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyn dopasowany do konkretnych potrzeb najemcy

Wybór obiektu nie był przypadkowy. Zadecydowała o nim przede wszystkim dogodna lokalizacja zapewniająca dostęp do autostrady A4 i ułatwiająca organizację transportu krajowego oraz międzynarodowego. Warto podkreślić, że magazyn został dopasowany do wymagań najemcy tak, by spełnić jego wszelkie oczekiwania. Dostosowano go do składowania elektroniki, stwarzając ku temu optymalne warunki. Dla Heilind Electronics Europe, dystrybutora czujników, przekaźników, akcesoriów do kabli, izolacji oraz systemów służących do zarządzania temperaturą to kluczowa kwestia. Wszystko wskazuje więc na to, że nawiązana współpraca będzie owocna i przyniesie wiele korzyści.
Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą Hillwood zobacz listę magazynów do wynajęcia Hillwood.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU