Harting Technology otworzył drugą część hali produkcyjnej w Osielsku

Niemiecka firma Harting Technology otworzyła drugą część hali produkcyjnej zlokalizowanej w Osielsku, nieopodal Bydgoszczy. Tym samym dobiegła końca rozbudowa zakładu, na którą przedsiębiorstwo przeznaczyło 30 milionów euro – informuje JARTOM Real Estate. 

Rozbudowana fabryka to większe moce wytwórcze

Fabryka, którą oddano do użytku w 2019 roku, szybko przestała być wystarczająca. Podjęto więc kroki mające na celu usprawnienie wielu procesów logistycznych oraz zwiększenie mocy wytwórczych obiektu. W rezultacie zyskano 1000 m2 dodatkowej powierzchni o charakterze produkcyjno-magazynowym. Nie zabrakło również zaplecza socjalnego i biurowego oraz całej niezbędnej infrastruktury. Wszystko po to, by zakład mógł działać efektywnie, a personel – realizować zawodowe obowiązki w odpowiednich warunkach. Obecnie pracuje w nim 31 osób, jednak niewykluczone, że w przyszłości ta liczba wzrośnie. Głównym zadaniem kadry jest wytwarzanie komponentów przeznaczonych dla holenderskiego producenta autobusów VLD. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane