Hart Logistics kontynuuje współpracę z MLP i wynajmuje dodatkową powierzchnię magazynową

Spółka Hart Logistics zdecydowała o powiększeniu zaplecza logistycznego i wynajęła dodatkową powierzchnię magazynową, która wyniesie około 2000 m2 i znajdzie się w centrum MLP Poznań West. W rezultacie firma będzie posiadała do swojej dyspozycji aż 12 000 m2, co z pewnością przełoży się na optymalizację pracy – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesne biuro i wysokiej klasy magazyny

Aktualnie przedsiębiorstwo użytkuje 10 000 m2. To głównie magazyny, oraz nowoczesne zaplecze biurowe, które zajmuje nieco ponad 100 m2. Takie połączenie pozwala na usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwia administrowanie obiektem. Zgodnie z przyjętymi planami, dodatkową powierzchnię spółka otrzyma w 2023 roku. Dlaczego wybór padł akurat na MLP Poznań West? To wysokiej klasy budynki, w których zastosowano liczne technologie o proekologicznym charakterze i wdrożono inteligentne rozwiązania, przekładające się na komfort użytkowania i funkcjonalność. Hart Logistics zajmuje się świadczeniem usług spedycyjnych z zakresu transportu drogowego, więc nie bez znaczenia jest również dogodna lokalizacja. JARTOM oferuje do wynajmu hale magazynowe MLP. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane