Hala produkcyjno – magazynowa należąca do AQ Wiring Systems zostanie rozbudowana

Należąca do AQ Wiring Systems hala o charakterze produkcyjno – magazynowym wkrótce zostanie rozbudowana. Obiekt będący częścią zakładu, który aktualnie posiada metraż sięgający 12 000 m2, w wyniku podjętych prac zyska niespełna 6000 dodatkowych m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Rozbudowa hali produkcyjnej zaowocuje zwiększeniem zatrudnienia

Nieruchomość znajduje się w centrum SEGRO Logistics Park Łódź, gdzie firma posiada do swojej dyspozycji także nowoczesne biura. Warto podkreślić, że powiększenie zaplecza magazynowego przyniesie korzyści nie tylko przedsiębiorstwu. To spora szansa dla osób, które zamieszkują tamte okolice i poszukują zatrudnienia, gdyż naturalnym następstwem tej inwestycji będzie utworzenie 400 nowych miejsc pracy. Już teraz zadbano o potrzeby personelu, uwzględniając w planach dodatkową powierzchnię przeznaczoną na parkingi dla pracowników. Zaowocuje to usprawnieniem wielu procesów logistycznych. AQ Wiring Systems to szwedzkie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji modułów elektromechanicznych, okablowania oraz wiązek sterujących. Hale na wynajem SEGRO oferuje JARTOM.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane