Hala produkcyjna firmy SaMASZ rozbudowana. Skąd pomysł na taką inwestycję?

2022-07-01
Hala produkcyjna firmy SaMASZ rozbudowana. Skąd pomysł na taką inwestycję?

Dobiegły końca prace mające na celu rozbudowę hali produkcyjnej należącej do firmy SaMasz. W rezultacie powierzchnia powiększyła się aż o 4000 m2, co wiązało się z koniecznością poniesienia kosztów sięgających 11 milionów złotych – informuje JARTOM Real Estate.

Rozbudowa hali elementem strategii dynamicznego rozwoju

Inwestycja jest odpowiedzią na rosnące z roku na rok zapotrzebowanie na maszyny rolnicze i komunalne, które znajdują się w ofercie przedsiębiorstwa. Dodatkowa przestrzeń pozwoli na zwiększenie możliwości wytwórczych, co przełoży się na generowanie wyższych zysków. Imponuje wyposażenie, które się tam znajdzie. Lasery, prasy krawędziowe do gięcia blach i pierwsze w fabryce zautomatyzowane stanowisko pracy – to tylko niektóre przykłady rozwiązań, które zostaną wdrożone i zaowocują usprawnieniem wielu procesów logistycznych oraz optymalizacją realizowania zadań. To przedsięwzięcie jest dużą szansą, nie tylko dla firmy ale także dla lokalnego rynku pracy, gdyż zarząd planuje utworzenie kolejnych etatów. Nowa hala produkcyjna doczeka się swojego oficjalnego otwarcia w ostatnim kwartale bieżącego roku.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU