Hala magazynowa w MLP Pruszków II dla dystrybutora produktów spożywczych North Coast

2021-11-10
Hala magazynowa w MLP Pruszków II dla dystrybutora produktów spożywczych North Coast

Firma North Coast, działająca w branży spożywczej, podpisała umowę najmu powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Pruszków II, który cechuje się atrakcyjną lokalizacją, zastosowaniem energooszczędnych rozwiązań w obiekcie oraz wysoką jakością świadczonych przez zarządcę usług. - informuje JARTOM Real Estate

Hala magazynowa dla dystrybutora produktów spożywczych z Włoch

North Coast to renomowany dystrybutor wysokogatunkowych produktów spożywczych importowanych z Włoch, Francji, czy Hiszpanii, który działa na rynku polskim od 25 lat i posiada prawo do wyłącznej dystrybucji niektórych markowych produktów. Dzięki temu firma wyróżnia się dużą konkurencyjnością na polskim rynku wysokojakościowych produktów spożywczych. Wraz z rozwojem działalności firma podpisała umowę najmu powierzchni magazynowej w parku MLP Pruszków II zarządzanym przez dewelopera MLP Group. Dystrybutor wynajął tam 2,5 tys. mkw., które zostaną dostosowane do specyficznych potrzeb i wymagań branży spożywczej. Firma przeniesie się do nowego magazynu w drugim kwartale 2022 roku. Spółka od lat współpracuje z MLP Group i docenia wysoką jakość świadczonych usług oraz zastosowane w obiektach rozwiązania proekologiczne i energooszczędne. Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą MLP Group, zobacz listę magazynów do wynajęcia MLP Group.

Informacje o JARTOM Real Estate

Wieloletnie doświadczenie JARTOM Real Estate w działalności związanej z nieruchomościami, duża skuteczność działania oraz imponująco długa lista zadowolonych Klientów, świadczy o rzetelności wykonywanych usług, jak i dużym doświadczeniu w kontaktach z Klientami.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU