Hala imponujących rozmiarów powstanie wkrótce w Jaśle. Co będzie produkowane w nowym obiekcie?

2022-01-07
Hala imponujących rozmiarów powstanie wkrótce w Jaśle. Co będzie produkowane w nowym obiekcie?

Firma Nowy Styl Sp. z o.o. będąca liderem w zakresie kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej, zdecydowała się rozbudować swój zakład produkcyjny w Jaśle. Imponujących rozmiarów hala będzie w pełni przystosowana do wymagać produkcyjnych branży meblowej i pozwoli firmie na znaczne zwiększenie skali produkcji. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala producenta mebli w Jaśle

Nowy Styl Sp. z o.o. to działający prężnie producent branży meblarskiej, który już od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania dla biur oraz miejsc użyteczności publicznej. Firma specjalizuje się w aranżacji nowoczesnej, wydajnej i funkcjonalnej przestrzeni biurowej, dzięki czemu cieszy się dużą popularnością wśród klientów z Polski oraz całej Europy. W swoim portfolio firma posiada marki takie jak m.in. "Forum by Nowy Styl " oferujące siedziska i rozwiązania audytoryjne do sal wykładowych, kin i teatrów, czy "SOHOS by Nowy Styl" specjalizujące się w nowoczesnych, ergonomicznych krzesłach biurowych oferowanych w atrakcyjnych cenach. Firma nieustannie się rozwija, wprowadzając do oferty nowe rozwiązania oraz zatrudniając nowych pracowników. Obecnie w Nowym Stylu zatrudnionych jest około 7000 osób. Fabryka w Jaśle działa od września 2014 roku i jest jednym z najnowocześniejszych i największych obiektów tego typu w Europie. Poza działalnością produkcyjno-magazynową w Jaśle prowadzone są badania oraz opracowywane są najnowsze technologie dla produkcji. Odpowiada za to własne Centrum Badawczo-Rozwojowe firmy, które współpracuje z m.in. Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie, Akademią Leona Koźmińskiego, Politechniką Rzeszowską, czy Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie. Obecnie fabryka w Jaśle jest rozbudowywana o kolejną halę produkcyjną. Liczyć ona będzie aż 10290 mkw. i umożliwi firmie znaczne zwiększenie skali produkcji. Inwestycja to odpowiedź na rosnący popyt oraz coraz większą ilość angażujących projektów.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate jest znane z wnikliwej diagnozy i identyfikacji potrzeb Klientów oraz porównanie z bieżącą sytuacją na rynku nieruchomości magazynowych i produkcyjnych.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU