Hala Expo Silesia zmienia profil swojej działalności i rezygnuje z organizacji targów

2021-03-18
Hala Expo Silesia zmienia profil swojej działalności i rezygnuje z organizacji targów

Expo Silesia to imponujących rozmiarów hala o powierzchni sięgającej 13 000 m2 zlokalizowana w Sosnowcu. Przedstawiciele obiektu, który pełnił rolę nowoczesnego centrum targowo – konferencyjnego oficjalnie zawiadomili, że w budynku nie będą już odbywały się targi – informuje JARTOM Real Estate.

Rozbudowa hali szansą na nowy początek? 

Utrzymanie tak dużej hali generowało koszty, których rządowa pomoc dla przedsiębiorców nie była w stanie pokryć. Pandemia koronawirusa sprawiła, że organizowanie w budynku konferencji, warsztatów, targów branżowych oraz innych wydarzeń o skali masowej stało się niemożliwe. Tym samym zarząd firmy stanął przed koniecznością zmiany strategii biznesowej i wyznaczenia nowego kierunku działania. Expo Silesia to hala o dużym potencjale. Czy zostanie przeprojektowana na park logistyczny oferujący wysokiej klasy magazyny przeznaczone do wynajęcia? A może posłuży rozbudowie i stanie się miejscem, które zostanie wyposażone w linie produkcyjne? Właściciele nieruchomości nie podjęli jeszcze ostatecznej decyzji na temat jej dalszych losów.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU