Hal – Mag wybuduje magazyny w wyjątkowej lokalizacji

Hal – Mag inwestuje w halę magazynową, która powstanie w Źródłach nieopodal Wrocławia. Lokalizacja to jeden z najciekawszych aspektów tego przedsięwzięcia, bowiem obiekt zostanie wybudowany na terenie poprzemysłowym, na którym znajdowała się niegdyś kopalnia gliny – informuje JARTOM Real Estate.

Funkcjonalne magazyny do wynajęcia

To doskonały przykład wykorzystywania potencjału obszarów, które zostały naznaczone działalnością człowieka i na tym ucierpiały. Przeprowadzenie rekultywacji sprawi, że grunty odzyskają wartości użytkowe i zostaną właściwie zagospodarowane. Hala magazynowa będzie składała się z trzech modułów. Ruszyły już prace nad pierwszym z nich. Oprócz tego nieruchomość będzie dysponowała zapleczem o charakterze biurowo – socjalnym, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Cała powierzchnia znajdzie się na jednej kondygnacji. Na generalnego wykonawcę wybrano firmę WPIP, która stworzyła również projekt kompleksu. Czy magazyny będą cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród potencjalnych najemców? Czas pokaże!

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane