HVAC Ratherm rozpoczyna budowę nowej hali produkcyjnej w Rekcinie

Nowa inwestycja producenta systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. HVAC Ratherm buduje nową halę produkcyjną w woj. pomorskim. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala produkcyjna

Firma HVAC Ratherm, działająca na rynku od 2000 roku, zdecydowała się na rozpoczęcie budowy nowej hali produkcyjnej w miejscowości Rekcin w woj. pomorskim. Prace budowlane ruszyły w listopadzie 2023 roku. Nowy zakład zajmie powierzchnię 4,7 tys. mkw i będzie służył do produkcji nowoczesnych systemów klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania. Firma HVAC Ratherm zajmuje się głównie projektowaniem oraz produkcją rozwiązań z zakresu instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Bogata oferta przedsiębiorstwa obejmuje zarówno urządzenia chłodnicze, jak i wentylacyjne oraz klimatyzacyjne. Decyzja o budowie nowej hali produkcyjnej wynika z potrzeby zwiększenia skali produkcji. HVAC Ratherm prężnie rozwija się na rynku, zyskując coraz większą liczbę klientów. Nowy zakład produkcyjny w Rekcinie umożliwi HVAC Ratherm nie tylko zwiększenie skali produkcji, ale również polepszenie efektywności i jakości wytwarzanych urządzeń. Nowoczesne systemy klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania, które będą produkowane w nowej hali, zostaną przystosowane do najnowszych standardów i wymagań klientów.

Informacje o JARTOM Real Estate

Szybkość działania, zaufanie, specjalizacja – to tylko kilka określeń, którymi można opisać usługi firmy JARTOM REAL Estate.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane