HUBER + SUHNER Polatis inwestuje w budynek produkcyjny

Spółka Huber + Suhner Polatis podjęła decyzję o zaprojektowaniu i wybudowaniu obiektu o charakterze produkcyjnym. Dzięki temu, że będzie dysponował zapleczem socjalnym, usprawnionych zostanie wiele procesów logistycznych, a personel będzie mógł realizować przydzielone zadania w komfortowych warunkach – informuje JARTOM Real Estate.

Nowy obiekt produkcyjny pozwoli na wdrożenie innowacji

Nieruchomość zostanie wyposażona w niezbędne instalacje wewnętrzne: elektryczną, gazową, wentylacyjną, grzewczą i klimatyzacyjną oraz w instalacje zewnętrzne. W ramach inwestycji zostanie również zagospodarowany teren wokół budynku produkcyjnego. W Pisarach powstanie sieć dróg, miejsca parkingowe i plac manewrowy. Realizacja tego przedsięwzięcia przyniesie firmie liczne korzyści. Pozwoli na wdrożenie rozwiązań z zakresu automatyzacji, robotyzacji i cyfryzacji czynności wykonywanych w zakładzie. HUBER + SUHNER Polatis to renomowany producent energooszczędnych przełączników optycznych przeznaczonych do sieci światłowodowych. 

Informacje o JARTOM Real Estate 

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną. Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. 
W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane