HSV Polska wybuduje nową halę produkcyjno – magazynową w Radomsku

HSV Polska wybuduje w Radomsku halę o charakterze produkcyjno – magazynowym. Jej powierzchnia wyniesie nieco ponad 2300 m2, a stalowa konstrukcja i betonowa posadzka zagwarantują solidność i stosowne warunki niezbędne do prowadzenia w niej działalności – informuje JARTOM Real Estate. 

Do czego posłuży nowa hala?

Firmie zależy na tym, by obiekt został ukończony najpóźniej do końca sierpnia przyszłego roku. Głównym celem inwestycji jest usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwienie dalszego rozwoju. Wiadomo już, że hala będzie służyła do magazynowania oraz mielenia wyrobów z EPP. HSV Polska należy do HSV Moulded Foams Group – wieloletniego lidera w przetwórstwie spienionych tworzyw sztucznych, który jest obecny na międzynarodowych rynkach i obsługuje klientów z branży motoryzacyjnej, AGD i nie tylko. W Polsce posiada swoje oddziały w Łodzi, Wrocławiu oraz we wspomnianym już Radomsku. Wszystko wskazuje na to, że budowa nowej hali to nie ostatnie słowo tej marki, która regularnie podejmuje się kolejnych wyzwań. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane