HOG wybuduje halę produkcyjną. Co będzie w niej powstawać?

HOG Polska przygotowuje się do budowy nowej hali produkcyjnej wraz z zapleczem o charakterze socjalno – biurowym, które pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Powierzchnia obiektu przekroczy 1200 m2 i zostanie on wyposażony we wszelkie instalacje niezbędne do tego, by stał się funkcjonalnym i komfortowym miejscem pracy – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali ułatwi spółce dalszy rozwój 

Realizacja przedsięwzięcia jest możliwa między innymi dzięki środkom otrzymanym z Funduszu Europejskiego dla Nowoczesnej Gospodarki. To ważny krok na drodze dynamicznego rozwoju spółki, gdyż w nowej hali będzie mogła rozpocząć wytwarzanie artykułów, które poszerzą jej asortyment. Mowa o produktach nutraceutycznych posiadających zaprogramowane właściwości prozdrowotne. Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że ta inwestycja znajdzie odzwierciedlenie w zwiększeniu konkurencyjności marki i ułatwi jej pozyskiwanie nowych klientów. To tylko niektóre korzyści, na jakie może liczyć firma. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane