HL Display przedłuża umowę najmu powierzchni magazynowej i kontynuuje współpracę z Segro Business Park Gliwice

2022-04-19
HL Display przedłuża umowę najmu powierzchni magazynowej i kontynuuje współpracę z Segro Business Park Gliwice

Firma HL Display, która wynajmowała do tej pory 10 000 m2 powierzchni magazynowej należącej do Segro Business Park Gliwice, przedłużyła umowę z obiektem, a co za tym idzie, zdecydowała się na kontynuowanie współpracy, która trwa już od dwunastu lat. Nie od dziś wiadomo, że marka ceni sobie zrównoważony rozwój, dlatego nie dziwi fakt, że magazyny przez nią wynajmowane zostaną zmodernizowane tak, by stały się bardziej ekologiczne – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyny, które zyskają ekologiczny i energooszczędny zarazem charakter

Projekt zakłada zastąpienie standardowego oświetlenia jego energooszczędnym odpowiednikiem, który będzie sterowany przy pomocy inteligentnego systemu bazującego na czujnikach ruchu i natężenia światła dziennego. Zamontowane zostaną panele fotowoltaiczne, pojawią się również stacje ładowania pojazdów elektrycznych i stojaki na rowery pełniące rolę zachęty dla osób rozważających docieranie na miejsce przy pomocy tego środka transportu. Firma HL Display zajmująca się ekspozycjami produktowymi oraz merchandisingiem nie bez przyczyny zdecydowała o dalszym użytkowaniu magazynów. Segro Business Park Gliwice zapewnia także znakomitą lokalizację nieopodal centrum Gliwic, z dostępem do drogi połączonej z autostradą A4 i A1. Pozwala to na usprawnienie wielu procesów logistycznych.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.  JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU