HF Inverter wybuduje w Toruniu nową siedzibę wraz z magazynem

2022-02-14
HF Inverter wybuduje w Toruniu nową siedzibę wraz z magazynem

HF Inverter konsekwentnie realizuje plany dotyczące budowy nowej siedziby zlokalizowanej w Toruniu. W tym celu przedsiębiorstwo nabyło od miasta grunty o powierzchni sięgającej 0,53 ha, na które przeznaczyło ponad 450 tysięcy złotych i opracowało szczegółowy zarys nieruchomości – informuje JARTOM Real Estate. 

Wybudowany obiekt będzie posiadał kompleksowy charakter

W ramach inwestycji zostanie wybudowana hala magazynowo – produkcyjna oraz obiekt administracyjny. Tak wszechstronny charakter kompleksu zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i ułatwi zarządzanie. Hala będzie posiadała jeden poziom i posłuży składowaniu niewielkich silników elektrycznych, akcesoriów oraz obudów. Biurowiec będzie z kolei składał się z trzech kondygnacji i znajdzie się w nim także zaplecze socjalne. Całkowita powierzchnia użytkowa powstałych nieruchomości wyniesie 1206 m2. To ważny krok na drodze do rozwoju HF Inverter – firmy, która specjalizuje się w dystrybucji oraz serwisie urządzeń techniki napędowej. Pozwoli on na poszerzenie profilu działalności marki i zwiększenie jej konkurencyjności. Stanie się także impulsem dla lokalnego rynku pracy, gdyż utworzonych zostanie 6 nowych stanowisk. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU