HAVI Logistics zwiększa obecność w MLP Poznań i podwaja powierzchnię najmu

HAVI Logistics rozszerza swoją działalność w MLP Poznań, podwajając powierzchnię najmu. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa umowa najmu hali w MLP Poznań

Globalna firma HAVI Logistics, która specjalizuje się w innowacjach, optymalizacji i zarządzaniu łańcuchem dostaw wiodących marek, podpisała umowę najmu z MLP Group. HAVI Logistics jest długoterminowym najemcą centrum logistycznego MLP Poznań i w związku z nową umową najmu korzystać będzie z dodatkowej hali o łącznej powierzchni ponad 16 tys. mkw. Nowa hala zostanie wyposażona w panele fotowoltaiczne, pompy ciepła i stacje do ładowania pojazdów elektrycznych. Przekazanie powierzchni do odbędzie się na początku drugiej połowy 2024 roku. Park logistyczny MLP Poznań położony jest w miejscowości Koninko, w pobliżu drogi ekspresowej S11, która łączy Poznań z Katowicami. Obiekt jest oddalony o około 16 km od centrum Poznania i 4 km od autostrady A2.

JARTOM oferuje hale magazynowe wysokiego składowania w MLP Poznań. Magazyny mają nowoczesne konstrukcje stalowe zapewniające wygodne i ekonomiczne składowanie i magazynowanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Współpraca z JARTOM Real Estate pozwala zachować jasną i bezpośrednią komunikację, poufność procesu zakupu lub najmu nieruchomości magazynowej, produkcyjnej, czy innej hali na różne zastosowania.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane