Grupa ZF rozbudowuje Zakład Elektroniki

2021-11-05
Grupa ZF rozbudowuje Zakład Elektroniki

Trwa rozbudowa Zakładu Elektroniki w Częstochowie należącego do Grupy ZF. W zakładzie produkowane są m.in. zaawansowane elektroniczne podzespoły wspomagania jazdy, takie jak kamery samochodowe oferujące 100-stopniowe pole widzenia. -informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala produkcyjna w Częstochowie

Zakład Elektroniki znajduje się w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej i zajmuje powierzchnie 11 tys. mkw. W budowę oraz przystosowanie obiektu do produkcji zaawansowanych elektronicznie podzespołów zainwestowano aż 50 mln EUR. Teraz, w związku z rozwojem działalności oraz dużym popytem na produkty firmy, podjęto decyzję o rozbudowie zakładu o kolejne hale produkcyjne. Rozbudowa fabryki pozwoli na zwiększenie mocy produkcyjnych i wzrost konkurencyjności firmy na rynku. Koszt inwestycji szacuje się na około 50 mln EUR. Obecnie w zakładzie pracuje 200 osób, jednakże po jego rozbudowie spółka planuje znacznie zwiększyć zatrudnienie.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki całościowemu wsparciu Twojej firmy możesz wybrać w JARTOM Real Estate pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb przy zakupie lub najmie hal magazynowych i produkcyjnych. Porównaj ofertę całego rynku magazynów w Polsce.

JARTOM Real Estate,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU