Grupa Rhenus przejmuje firmę spedycyjno – logistyczną C. Hartwig Gdynia i wzmacnia swoje wpływy w Polsce

2021-08-13
Grupa Rhenus przejmuje firmę spedycyjno – logistyczną C. Hartwig Gdynia i wzmacnia swoje wpływy w Polsce

Trwają intensywne prace nad przejęciem polskiej firmy spedycyjno – logistycznej C. Hartwig Gdynia przez Grupę Rhenus. Ta transakcja ma sprawić, że Rhenus będzie cieszyć się okolicznościami sprzyjającymi rynkowej ekspansji oraz szansą na znaczące poszerzenie działalności – informuje JARTOM Real Estate.

Przejęcie rozwiązań z zakresu magazynowania i logistyki projektowej pomoże zwiększyć rynkowe wpływy

Aby przejęcie doszło do skutku, musi zostać zatwierdzone przez organy monopolowe. Jeśli tak się stanie, Rhenus wejdzie w posiadanie odpowiednio przystosowanych do prowadzenia działalności lokalizacji w tak istotnych miastach jak Warszawa, Wrocław, czy Łódź, a także rozwiązań z zakresu spedycji multimodalnej oraz magazynowania. Pozwoli to na wzmocnienie wpływów na terenie Polski, usprawnienie wielu procesów logistycznych oraz położenie nacisku na rozwój transportu morskiego oraz lądowego. Biorąc pod uwagę fakt, że C. Hartwig Gdynia to jeden z liderów w branży transportowo – spedycyjnej w kraju, jest to niezwykle istotna transakcja. Zgodnie z przewidywaniami, przejęcie powinno zakończyć się w październiku bieżącego roku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU