Grupa Orlen wybuduje zakład petrochemiczny za 13 mln zł

2022-08-01
Grupa Orlen wybuduje zakład petrochemiczny za 13 mln zł

Orlen wybuduje nowy zakład petrochemiczny za 13 mln zł. Inwestycja ta pozwoli na wyprodukowanie surowców niezbędnych do wytwarzania środków chemicznych oraz sprzętu AGD, co pozwoli zachować bezpieczeństwo w wielu strategicznych gałęziach przemysłu. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja Grupy Orlen

Grupa Orlen planuje nową inwestycję za ponad 13 mln zł. Będzie to budowa nowoczesnego zakładu petrochemicznego Olefin. Przedsięwzięcie to pozwoli na zbilansowanie importu petrochemii, co zapewni Polsce bezpieczeństwo w wielu branżach. Surowce wytwarzane w zakładzie będą wykorzystywane do produkcji środków chemicznych, sprzętu AGD, artykułów higienicznych, a także akcesoriów samochodowych. Będzie to obecnie największa petrochemiczna inwestycja w Europie, która pozwoli Grupie Orlen zwiększyć przychody nawet o miliard złotych rocznie. Docelowo w zakładzie pracę znajdzie około 400 osób.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przy najmie lub zakupie hal przez JARTOM Real Estate zaoferujemy korzystne warunki finansowe i pozafinansowe. 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym skutkuje wypracowaniem unikalnej oferty hal na wynajem i na sprzedaż. Państwa sukces to nasz sukces.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU