Grupa OKNOPLAST wzmacnia pozycję na rynku dzięki inwestycji w zautomatyzowany magazyn

Firma OKNOPLAST, będąca międzynarodowym producentem okien i drzwi zewnętrznych PVC, kontynuuje swoje inwestycje i wdraża nowy projekt – budowę w pełni zautomatyzowanego magazynu wysokiego składowania na terenie swojej fabryki w Ochmanowie pod Krakowem. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowego magazynu

OKNOPLAST działa w 19 krajach Europy i Ameryki Północnej, oferując szeroką gamę produktów, takich jak okna PVC, drzwi, bramy garażowe i rolety. Dzięki rosnącej sprzedaży i ekspansji na rynkach zagranicznych OKNOPLAST planuje nowe inwestycje w celu osiągnięcia dalszego wzrostu oraz w celu automatyzacji procesów. Najnowsza inwestycja firmy, czyli budowa nowego magazynu wysokiego składowania ma na celu zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania materiałów wrażliwych na czynniki atmosferyczne oraz zoptymalizowanie procesu produkcyjnego. Wysokość magazynu wynosi aż 15 metrów, co umożliwi maksymalne wykorzystanie przestrzeni i da możliwość przechowywania aż 1800 palet z różnymi komponentami. Będzie to jeden z największych magazynów w branży stolarki okiennej w Polsce. Automatyzacja procesów jest kluczowym elementem nowej inwestycji. Nowy magazyn w Ochmanowie będzie w pełni zautomatyzowany. Profile i stal do produkcji będą kompletowane i dostarczane automatycznie, co znacznie przyspieszy proces produkcyjny.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate otrzymasz pełen pakiet usług na zamówienie, w zakresie najmu, zakupu lub budowy hal. W szczególności specjalizujemy się w halach magazynowych i produkcyjnych. Tu czekają na Ciebie potencjalne oszczędności, które uzyskasz dzięki naszemu doświadczeniu i naszym relacjom w świecie magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane