Grupa MJG powiększy zaplecze logistyczne o nowy magazyn z chłodnią

Rozpoczęła się budowa hali magazynowej oraz obiektu o charakterze socjalno – biurowym, które będą należeć do Grupy MJG. Kompleks będzie posiadał powierzchnię sięgającą 3500 m2, a za jego powstanie odpowiedzialna jest firma WPIP – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyn dostosowany do przechowywania żywności

Magazyn zaprojektowano tak, by był w pełni dostosowany do przechowywania produktów spożywczych, takich jak sery, słodycze, czy wina. Znajdzie się w nim chłodnia, a do ogrzewania będą służyły pompy ciepła. Zadbano o to, by na dachu można było zamontować panele fotowoltaiczne, dzięki czemu nieruchomość będzie przyjazna środowisku i tańsza w eksploatacji. Inwestor nie ukrywa, że realizacja tego przedsięwzięcia pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Jest też kolejnym krokiem na drodze dynamicznego rozwoju, który pozwoli na szybką dostawę produktów do klientów i podnoszenie jakości świadczonych usług. W rezultacie pozycja firmy na rynku umocni się i sprawi, że będzie mogła podejmować się kolejnych ambitnych wyzwań. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane