Grupa Glamox wynajęła powierzchnię magazynowo – biurową i zamieni ją w swój magazyn centralny

2021-04-08
Grupa Glamox wynajęła powierzchnię magazynowo – biurową i zamieni ją w swój magazyn centralny

Grupa Glamox sfinalizowała istotną transakcję polegającą na wynajęciu powierzchni o charakterze magazynowo – biurowym. Na imponującym metrażu sięgającym 11 000 m2, który wchodzi w skład centrum logistycznego 7R Park Poznań East, Glamox urządzi swój centralny magazyn – informuje JARTOM Real Estate. 

Centralny magazyn w nowoczesnym budynku o znakomitej lokalizacji 

Dlaczego wybór padł akurat na to centrum logistyczne? Przesądziła przede wszystkim znakomita lokalizacja, tuż przy drodze krajowej nr 92 oraz w niedalekiej odległości od autostrady A2 i trasy ekspresowej S5. Fakt, że Poznań znajduje się na handlowej mapie dostaw obsługiwanych przez Grupę Glamox znacząco przyczyni się do usprawnienia wielu procesów logistycznych i ułatwi transport oraz szeroko pojętą dystrybucję. Istotne są także same walory budynku i znajdujących się w nim hal magazynowych. 7R Park Poznań East jest bowiem zaawansowanym technologicznie obiektem, który spełnia wymogi certyfikacji BREEAM. Przekłada się to na jego ekonomiczny i ekologiczny charakter. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU