Grupa Fachowiec z nowym magazynem w Częstochowie

Grupa Fachowiec zainwestowała w budowę nowego magazynu. Obiekt o powierzchni 2,5 tys. mkw powstał w Częstochowie i z pewnością przyczyni się do usprawnienia procesów logistycznych oraz magazynowych w firmie. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala magazynowa

Grupa Fachowiec to polska firma z 19-letnim doświadczeniem na rynku, która zrzesza ogólnopolską sieć sklepów z artykułami do wyposażenia wnętrz. Firma prowadzi szeroko pojętą działalność dystrybucyjną i oferuje niezwykle bogaty asortyment składający się m.in., z paneli podłogowych, czy drzwi. Na sukces marki składa się fachowa obsługa w salonach marki, a także wysokie stany magazynowe, które umożliwiają płynną sprzedaż, nawet w okresach wzmożonego popytu. Aby jeszcze lepiej sprostać wymaganiom klientów, firma zdecydowała się zainwestować w kolejną halę magazynową. Obiekt wybudowany został w Częstochowie, a jego powierzchnia wynosi 2,5 mkw. W obiekcie składowane będą głównie materiały podłogowe.

Informacje o JARTOM Real Estate

Do szerokiego grona klientów JARTOM Real Estate należą zarówno największe międzynarodowe korporacje, firmy prywatne, deweloperzy magazynowi, firmy logistyczne, jak i indywidualni najemcy i inwestorzy.

JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane