Grupa Delta Trans pozostaje w parku magazynowym Hillwood Ruda śląska i przedłuża umowę najmu

2022-05-16
Grupa Delta Trans pozostaje w parku magazynowym Hillwood Ruda śląska i przedłuża umowę najmu

Grupa Delta Trans, która do tej pory wynajmowała powierzchnię magazynową w obiekcie Hillwood Ruda śląska zdecydowała o kontynuowaniu współpracy i przedłużeniu zawartej z deweloperem umowy. Dzięki niej marka wciąż będzie posiadała do swojej dyspozycji aż 18 000 m2 zaplecza, które umożliwi jej prowadzenie zoptymalizowanej działalności – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowoczesne magazyny spełniają oczekiwania przedsiębiorstwa 

Na ten krok wpływ miało kilka czynników. Pierwszym z nich są dobre relacje biznesowe łączące Grupę Delta Trans i Hillwood, drugim natomiast atuty posiadane przez park Hillwood Ruda śląska. Magazyny, które się w nim znajdują są nowoczesne, wyposażone w szereg zaawansowanych technologicznie rozwiązań oraz dopasowane do potrzeb klientów. Niekwestionowaną zaletą jest również lokalizacja, która zapewnia wygodny dostęp do portu lotniczego w Katowicach oraz trasy łączącej Rybnik i Bytom. Pozwala to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i czerpanie korzyści z płynnego transportu odbywającego się drogą lądową i powietrzną. Dla przedsiębiorstwa, które specjalizuje się w obsłudze celnej, magazynowaniu oraz w transporcie międzynarodowym jest to bardzo istotne. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU