Grupa BCUBE Poland wynajmuje powierzchnię magazynową w MLP Wrocław

2022-08-01
Grupa BCUBE Poland wynajmuje powierzchnię magazynową w MLP Wrocław

Grupa BCUBE Poland wynajęła powierzchnię magazynową o wielkości przekraczającej 15 000 m2, która znajduje się w nowoczesnym centrum logistycznym MLP Wrocław. Najemca otrzymał już do dyspozycji pierwszą halę, druga z nich znajduje się aktualnie w trakcie realizacji i zostanie oddana do użytku w pierwszym kwartale 2023 roku – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyny i zaplecze biurowe w obiekcie przyjaznym środowisku

Nieruchomości będą pełniły rolę magazynów oraz zaplecza biurowego, co pozwoli BCUBE Poland na usprawnienie wielu procesów logistycznych oraz sprawne prowadzenie działalności. Wybór obiektu nie był przypadkowy. Znajdujące się w portfolio MLP budynki wyróżniają certyfikaty potwierdzające ich ekologiczny charakter, a także szereg rozwiązań mających na celu generowanie sporych oszczędności związanych z procesem eksploatacji. MLP Wrocław posiada również spory atut w postaci znakomitej lokalizacji. Zaledwie kilkanaście kilometrów dzieli go od centrum miasta, a niewielka odległość od drogi ekspresowej S8 pozwala na cieszenie się dobrym połączeniem ze stolicą kraju. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU