Groupe PSA zyskuje wsparcie polskiego rządu i buduje fabrykę w Gliwicach

2021-05-31
Groupe PSA zyskuje wsparcie polskiego rządu i buduje fabrykę w Gliwicach

Groupe PSA wciela swoje ambitne plany w życie i przystępuje do budowy fabryki, w której powstawać będą duże samochody dostawcze. Istotną pomocą w realizacji tej inwestycji jest wsparcie polskiego rządu, który przyznał PSA grant na mocy Programu wspierania inwestycji o istotnym znaczeniu dla gospodarki polskiej – informuje JARTOM Real Estate. 

Premier odwiedził teren budowy zakładu produkcyjnego 

Nieruchomość będzie posiadała powierzchnię przekraczającą 76 000 m2, w skład której wejdą nowoczesne hale produkcyjne. Na jej lokalizację wybrano Gliwice, a konkretniej – obszar nieopodal funkcjonującego już zakładu PSA. Wysoki poziom automatyzacji, wdrożenie zaawansowanych technologii oraz rozwiązań z zakresu energooszczędności pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych oraz uzyskanie imponujących mocy wytwórczych. W obiekcie będą powstawały samochody dostawcze dedykowane markom należącym do grupy, takim jak: Opel, Peugeot, Vauxhall oraz Citroën. Wybudowany zostanie również parking zajmujący 8 000 m2, a także sieć dróg wewnętrznych i specjalne instalacje podziemne. Prace powinny dobiec końca jeszcze w tym roku, umożliwiając inwestorowi zwiększenie liczby realizowanych zamówień i prowadzenie dalszej rynkowej ekspansji. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Masz wątpliwości co wybrać: najem powierzchni w centrum logistycznej, czy własny budynek? Zapraszamy do JARTOM Real Estate. Porównamy dla Ciebie wszystkie rozwiązania i zweryfikujemy z bieżącą sytuacją na rynku. Misja firmy JARTOM Real Estate zawarta jest w haśle „Zmień magazyn na lepszy”. Wpisana jest w nią szczególna dbałość o to, aby wybór nowej hali był jak najbardziej korzystny dla poszukującego.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU