Gór – Stal inwestuje w budowę nowej hali produkcyjno – magazynowej w Gorlicach

2021-10-06
Gór – Stal inwestuje w budowę nowej hali produkcyjno – magazynowej w Gorlicach

Gór – Stal kontynuuje strategię dynamicznego rozwoju i inwestuje w budowę hali o charakterze produkcyjno – magazynowym, która powstanie w Gorlicach, w strefie przemysłowej. Zgodnie z przyjętym harmonogramem prac obiekt ma zostać ukończony jeszcze w tym roku, a przybliżona wartość tego przedsięwzięcia wynosi 11 milionów złotych – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa hala elementem rozwoju przedsiębiorstwa

Hala będzie dysponowała powierzchnią sięgającą 2 000 m2 i zostaną uruchomione w niej linie produkcyjne, które sprawią, że firma będzie mogła zwiększyć swoje obroty. Następnie wykonawca skoncentruje się na zapleczu biurowym, na które przeznaczono 1 000 m2. To tam swoją pracę będą wykonywać inżynierowie i personel administracyjny, co umożliwi usprawnienie wielu procesów logistycznych i efektywne zarządzanie obiektem. Co ciekawe, budynek powstanie z płyt warstwowych, które są flagowym produktem przedsiębiorstwa. Będzie więc stanowiła żywą reklamę tego, co obecny na rynku od 18 lat Gór – Stal ma do zaoferowania. Przedstawiciele firmy nie ukrywają, że rozbudowa zakładu to nie ostatnia inwestycja tego rodzaju i że w budżecie wygospodarowano już kilkanaście milionów na kolejne projekty.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe. JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU