Goodman wynajął 5200 mkw magazynu w Pomorskim Centrum Logistycznym

2020-04-23
Goodman wynajął 5200 mkw magazynu w Pomorskim Centrum Logistycznym

Goodman, który obecnie jest w trakcie procesu sprzedaży swoich aktywów do GLP Group, wynajął 5050 mkw magazynu oraz 150 mkw powierzchni biurowej w Pomorskim Centrum Logistycznym w Gdańsku- informuje Jartom Real Estate. 

Najemcą jest C. Hartwig z Gdyni, oferujący rozwiązania z zakresu wszystkich obszarów spedycji międzynarodowej. Spółka jest jednym z najstarszych polskich przedsiębiorstw spedycyjnych w Polsce i należy do grupy kapitałowej OT Logistics- jednej z największych organizacji z branży TSL w regionie CEE.

W związku z faktem, że znacząca część usług C. Hartwig związana jest z funkcjonowaniem portów i obsługą kontenerów, bezpośrednie sąsiedztwo Pomorskiego Centrum Logistycznego z terminalem DCT w Gdańsku było jednym z najważniejszych kryteriów wyboru lokalizacji dla spółki. 

Centrum Logistyczne Goodman w Gdańsku zapewnia doskonały dostęp do szlaków drogowych, kolejowych i lotniczych, zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Jest rekomendowaną lokalizacją na magazyn dla wszystkich inwestorów, którzy realizują przeładunki w porcie DCT. 


, 2020-4-20


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU