Good Point inwestuje w grunty pod Warszawą pod budowę wielkopowierzchniowych obiektów magazynowych i przemysłowych

2021-08-11
Good Point inwestuje w grunty pod Warszawą pod budowę wielkopowierzchniowych obiektów magazynowych i przemysłowych

Real Management S.A. pod marką Good Point inwestuje w grunty w atrakcyjnych podwarszawskich lokalizacjach pod budowę nowoczesnych hal przemysłowo – magazynowych.  - informuje JARTOM Real Estate

Dynamiczna ekspansja rynku nieruchomości magazynowych i przemysłowych pod Warszawą 

Good Point to marka powołana przez Real Management S.A., która w ostatnim czasie zakupiła atrakcyjne działki pod Warszawą, które przeznaczone zostaną pod budowę obiektów wielkopowierzchniowych. Tym krokiem Good Poit realizuje obraną strategię biznesową i stawia na dynamiczny rozwój segmentu industrialnego. Firma zainteresowana jest głównie działkami o powierzchni od 20 ha do 30 ha, które znajdują się w promieniu 30 km od centrum Warszawy i są dobrze skomunikowane. 
Real Management S.A. to prężnie rozwijający się podmiot działający na rynku nieruchomości komercyjnych, który dotychczas wybudował i sprzedał 107 tys. m kw. powierzchni magazynowych oraz przygotował i sprzedał aż 150 tys. m kw. na etapie pre-developmentu. Obecnie w realizacji oraz najbliższych planach inwestycyjnych firmy jest 350 tys. m kw. powierzchni najmu o wartości 220 mln EUR.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU