Goma inwestuje w rozbudowę hali magazynowej

Firma Goma podjęła decyzję o rozbudowie i przebudowie hali magazynowej położonej w Stalowej Woli. Podjęte kroki zaowocują usprawnieniem wielu procesów logistycznych, stanowią również część wdrażania kompleksowego projektu związanego z nową technologią zabezpieczania tekturowych opakowań, która pozwoli na zyskanie przez nie większej odporności na działanie czynników zewnętrznych – informuje JARTOM Real Estate.

Powiększona hala magazynowa pozwoli na optymalizację pracy

W hali magazynowej, która zyska dodatkową powierzchnię, będzie można przechowywać spore ilości towarów, a co za tym idzie, prowadzić działania na szerszą skalę. Optymalizacja pracy i szansa na generowanie wyższych obrotów to jedna z korzyści, które niesie ze sobą ta inwestycja. Obecnie w obiekcie składowane są tekturowe kartony i opakowania, które odgrywają dużą rolę w funkcjonowaniu firmy. Goma jest bowiem nowoczesną agencją reklamową, która oprócz świadczenia usług z zakresu marketingu zajmuje się również sprzedażą gadżetów promocyjnych, drukiem, grawerowaniem i nie tylko. Realizowane obecnie projekt z dużym prawdopodobieństwem nie jest więc ostatnim tego rodzaju. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane