Goliat inwestuje w budowę hali produkcyjno – magazynowej

Spółka Goliat przygotowuje się do budowy hali o charakterze produkcyjno – magazynowym, która powstanie w Ostrowie Wielkopolskim. Realizacja tego przedsięwzięcia jest możliwa między innymi dzięki środkom pozyskanym z programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowa hala pozwoli na wdrożenie innowacji 

Hala powstanie w trybie zaprojektuj i wybuduj, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i dopasowanie jej do potrzeb przedsiębiorstwa. Zostanie podzielona na dwie części: produkcyjną i magazynową. W pierwszej z nich znajdą się stanowiska służące do zbijania, frezowania i cięcia. W drugiej z kolei będą funkcjonowały strefy półfabrykatów, wyrobów gotowych oraz materiałów surowych. Zagospodarowanie przestrzeni zostało starannie przemyślane. Głównym celem inwestycji jest wdrożenie innowacyjnej technologii produkowania płóz drewnopochodnych z elementami dzielonymi. Pozwoli to na zwiększenie konkurencyjności marki i przyniesie jej liczne korzyści. Goliat to firma obecna na polskim rynku niemal od 30 lat, która specjalizuje się w sprzedaży płyt meblowych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate jest partnerem biznesowym dla obecnych i przyszłych najemców oraz firm planujących zakup lub budowę hali. Oferuje wsparcie transakcyjne, techniczne i merytoryczne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane