Globalny operator logistyczny Radial dobiera dodatkowe metry w MLP Pruszków II

Globalny operator logistyczny zdecydował się na podwojenie przestrzeni magazynowej w obiekcie MLP Pruszków II. Radial wynajął aż 8,1 tys. mkw. dodatkowej powierzchni magazynowej, która umożliwi mu dalszy rozwój działalności. - informuje JARTOM Real Estate

Wynajem dodatkowej powierzchni magazynowej

Radial jest jednym z liderów świadczących usługi fulfillment dla sektora e-commerce. Specjalizuje się w dostawach B2C i B2B oraz w zarządzaniu zamówieniami w omnichannel. W bogatej ofercie firmy znajduje się m.in. profesjonalne zarządzanie wysyłką krajową i międzynarodową. Po raz pierwszy firma wynajęła halę w MLP Pruszków II około 2 lata temu. Teraz operator logistyczny zdecydował się na skorzystanie z dużego potencjału rozbudowy tego centrum i dobranie dodatkowej powierzchni magazynowej. W rezultacie Radial dysponować będzie łącznie aż 17 tys. mkw powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Pruszków II. Umożliwi to zwiększenie skali biznesu i dalszy rozwój działalności. Najemcy MLP Pruszków II doceniają elastyczne podejście MLP Group do ich bieżących potrzeb, a także świetną lokalizację obiektu. Centrum znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie aglomeracji warszawskiej oraz w pobliżu węzła autostrady A2.
Pełną ofertę centrów logistycznych MLP Group, znanych z atrakcyjnej lokalizacji oraz wysokiej jakości, znajdziesz w JARTOM Real Estate.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane