Gilog wynajmuje magazyn w Segro Park Wrocław, Bierutowska

Segro Park Wrocław, Bierutowska zyskał właśnie nowego najemcę. Jest nim niemiecka firma logistyczna, Gilog, która już w tym miesiącu rozpocznie tam prowadzenie działalności – informuje JARTOM Real Estate.

Wysokiej klasy magazyny nieopodal centrum miasta

Przedsiębiorstwo otrzyma do swojej dyspozycji nowoczesny magazyn o imponującej powierzchni, która wynosi 10 000 m2. Dzięki temu będzie można usprawnić wiele procesów logistycznych i zwiększyć efektywność pracy. Wiadomo już, że w nieruchomości będzie prowadzona logistyka magazynowa oraz liczne realizacje e-commerce i usługi dodatkowe. W ich ramach personel zajmie się również kompletowaniem i pakowaniem zamówień. Warto podkreślić, że to pierwszy polski obiekt, do którego wprowadzi się firma. Skąd taka decyzja? Prawdopodobnie kluczową rolę odegrała lokalizacja. Zaledwie 12 km dzieli park od centrum Wrocławia, a samo miasto znajduje się stosunkowo blisko niemieckiej granicy. Czy Gilog zamierza kontynuować ekspansję na polskim rynku? Czas pokaże! Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą Segro zobacz listę magazynów do wynajęcia Segro.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane