Gigant technologiczny inwestuje w Polsce. Xiaomi z nowym centrum logistycznym w Świecku

2022-06-21
Gigant technologiczny inwestuje w Polsce. Xiaomi z nowym centrum logistycznym w Świecku

Centrum logistyczne należące do chińskiej firmy Xiaomi rozpoczęło swoją działalność. Obiekt posiada powierzchnię sięgającą 3700 m2 i położony jest w Świecku, nieopodal zachodniej granicy kraju, co usprawni wiele procesów logistycznych i pozwoli cieszyć się zoptymalizowanym transportem do pozostałych krajów Unii Europejskiej – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa centrum logistycznego pozwoli na szybszą realizację zamówień

Inwestycja marki jest podyktowana chęcią ułatwienia dystrybucji sprzętów znajdujących się w jej asortymencie. Mowa tutaj głównie o telewizorach o przekątnej przekraczającej 55 cali, które będą dostarczane klientom z Polski oraz innych państw europejskich. W nieruchomości znalazły się magazyny, które są w stanie pomieścić nieco ponad 3000 palet z urządzeniami elektronicznymi. Dzięki temu zamówienia będą realizowane znacznie szybciej, co pozwoli firmie generować większe zyski. Na powstaniu centrum skorzysta też lokalna gospodarka. Aktualnie zatrudnienie znalazło w nim osiem osób, jednak Xiaomi zapowiada utworzenie kolejnych etatów. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU