Gigafabryka materiałów akumulatorowych należąca do Umicore rozpoczęła działalność

2022-11-09
Gigafabryka materiałów akumulatorowych należąca do Umicore rozpoczęła działalność

Należąca do Umicore gigafabryka zajmująca się wytwarzaniem materiałów akumulatorowych dla branży motoryzacyjnej została oddana do użytku. Warto podkreślić, że zlokalizowany w Radzikowicach nieopodal Nysy obiekt jest pierwszą tego rodzaju inwestycją w Polsce – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa fabryki kolejnym krokiem na drodze dynamicznego rozwoju

Wybudowany zakład ma formę kompleksu złożonego z kilkunastu nieruchomości. Znajdują się w nich magazyny, biura, hale produkcyjne oraz laboratorium. Tak kompleksowy charakter pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i zoptymalizowanie działalności. Realizacja tej inwestycji rozpoczęła się w 2019 roku, a jej wartość wycenia się na około 660 milionów Euro. Szacuje się, że w fabryce zatrudnienie znajdzie około 400 osób, co czyni ją istotnym impulsem dla lokalnej gospodarki oraz rynku pracy. Bez wątpienia jest to również ważny krok na drodze dynamicznego rozwoju Umicore – przedsiębiorstwa o globalnym zasięgu, które specjalizuje się w technologii materiałowej oraz w recyklingu. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU