Gebhardt Stahl Polska inwestuje 8 mln euro w nowoczesną halę produkcyjno-magazynową

2021-11-15
Gebhardt Stahl Polska inwestuje 8 mln euro w nowoczesną halę produkcyjno-magazynową

Trwa rozbudowa fabryki firmy Gebhardt-Stahl Polska Sp. z o.o. zlokalizowanej w Starym Mieście koło Konina. Dzięki dynamicznemu rozwojowi firmy w zakładzie zatrudnienie znajdzie około 20 nowych pracowników. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala magazynowo-produkcyjna

Gebhardt Stahl Polska to spółka córka niemieckiego holdingu Gebhardt Stahl GmbH, będącego jednym z czołowych producentów profili specjalnych oraz elementów wentylacyjnych, które eksportowane do klientów niemal z całego świata. Fabryka w Starym Mieście w województwie wielkopolskim funkcjonuje od 2001 roku i co rok przetwarza około 20 tysięcy ton stali, produkując profile stalowe przeznaczone do systemów okiennych z PCV oraz elementy wentylacyjne, rolety i żaluzje. Aby sprostać rosnącemu popytowi, firma nieustannie pracuje nad technologiami pozwalającymi zwiększyć efektywność produkcji. W ostatnim czasie, ze względu na doskonałą koniunkturę w budownictwie oraz pilną potrzebę zwiększenia skali produkcji, Gebhardt Stahl Polska podjęła decyzję o rozbudowie fabryki w Starym Mieście i przeznaczenie na inwestycję aż 8.000.000 Euro. Obiekt o powierzchni 10 tys. mkw. będzie pełnił funkcje produkcyjno-magazynowe i umożliwi znaczne zwiększenie mocy wytwórczych, co z kolei pozwoli na generowanie większych zysków. W związku z rozbudową zakładu w firmie zatrudnienie znajdzie 20 nowych pracowników.

Informacje o JARTOM Real Estate

Do szerokiego grona klientów JARTOM Real Estate należą zarówno największe międzynarodowe korporacje, firmy prywatne, deweloperzy magazynowi, firmy logistyczne, jak i indywidualni najemcy i inwestorzy.


JARTOM Real Estate,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU